VÝPRODEJ !!!!! Oblečení GymBeam za AKČNÍ CENY !!!!!

Nutrend

Nutrend je český výrobce doplňků stravy s dlouholetou tradicí známý po celém světě. 

V jejich nabídce najdeme preworkout bez kofeinu i s kofeinem, kloubní výživu, minerály, vitamíny, různé druhy proteinů a mnoho dalšího. Všechny jejich výrobky prochází dlouhodobým testováním, aby se k zákazníkům dostal co nejlepší a 100% funkční produkt. 

Jejich kvality podtrhuje i řada vrcholových sportovců v řadě NUTREND Teamu, mezi které patří například Petra Kvitová, Michal Konrád, Vasil Ducár nebo Natálie Myslíková.

 

Proč Nutrend?

Kvalita - Nutrend si zakládá na kvalitě svých výrobků, což potvrzují nejen čeští vrcholoví sportovci, ale i Antidopingový výbor ČR

30 let zkušeností - kvalitu zaručuje i dlouhá řádka let v oboru sportovní výživy

Široká nabídka - společnost vyrábí celou řadu produktů i v několika příchutích, díky čemuž si vybere i ten nejnáročnější sportovec



Nejoblíbenější produkty

Nutrend Fat direct shot - unikátní spojení účinných látek pro podporu hubnutí a fyzického výkonu v praktickém balení v podobě shotu

Carnitine Activity drink with caffeine - nápoj bez cukru s obsahem karnitinu, kofeinu a taurinu pro podporu Vašeho fyzického výkonu

Nutrend 100% Whey protein - syrovátkový protein složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu)

EXCELENT protein bar - proteinová tyčinka obsahující více než 21 g bílkovin obohacena o BCAA, L-glutamin a směs 10 vitamínů

Nutrend PUMP - preworkout bez kofeinu podporující oběhový systém a efektivní svalovou práci v průběhu tréninku

 

Historie

Nutrend byl založen v roce 1993, kdy se majitel dvou olomouckých fitness center Richard Zedník rozhodl společně se svými společníky přejít na výrobu doplňků stravy pro sportovce. 

Od té doby se toho již mnohé změnilo. Firmu nyní vede pouze Richard Zedník se svojí manželkou, která ho v roce 1993 na myšlenku výroby suplementů přivedla, a společně se jim podařilo vybudovat celosvětově známou značku, která aktuálně vyváží do téměř 60 zemí světa. 

Avšak hodnoty, na kterých byl Nutrend před více než 30 lety založen, jako jsou kvalitní suroviny a poctivé receptůry, zůstaly nezměněny.


Pokud si nevíte rady nebo chcete pouze poradit s výběrem, napište nám na email nutritionshopcz@gmail.com nebo zavolejte na telefonní číslo +420 723 732 740, kde Vám rádi a odborně poradíme.

Řazení produktů

135 položek celkem

Výpis produktů

Nutrend Delicious VEGAN protein 450g koupíte na Nutrition-shop.cz
od 399 Kč
Měrná cena: od 88,67 Kč / 100 g

Proteinový superfood vegan koktejl lahodné chuti a krémové konzistence s nutričně vyváženým složením.

Kód: 6114/LAT
Nutrend Voltage Energy Bar 65g koupíte na Nutrition-shop.cz
34 Kč
Měrná cena: 52,31 Kč / 100 g

Energetická tyčinka postavená na bázi obilných vloček je vhodná pro zasycení a doplnění energie.

Kód: 166
Nutrend Magneslife 25ml koupíte na Nutrition-shop.cz
28 Kč
Měrná cena: 112 Kč / 100 ml

Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamin B6.

Kód: 747/POM
EXCELENT protein bar 9x85g dárkové balení koupíte na Nutrition-shop.cz
445 Kč
Měrná cena: 49,44 Kč / 1 ks

Nejen, že dokáže dobře zasytit, ale dodá i spoustu energie do následného sportovního výkonu.

Kód: 460
aaef2aa5 d34a 4d32 805d a66541d16d28
Novinka
od 53 Kč
Měrná cena: od 106 Kč / 100 g

Delicious proteinová tyčinka s karamelem a arašídy.

Kód: 6900/ARA
Nutrend VOLTAGE ENERGY BAR dárkové balení koupíte na Nutrition-shop.cz
259 Kč
Měrná cena: 43,17 Kč / 1 ks

Exkluzivní dárkové balení VOLTAGE ENERGY BAR nabízí 6 lahodných příchutí oblíbených sportovních tyčinek.

Kód: 6022
Nutrend Magneslife Strong 20 x 60 ml koupíte na Nutrition-shop.cz
589 Kč
Měrná cena: 29,45 Kč / 1 ks

Vysoká dávka 375 mg hořčíku v rychle vstřebatelné tekuté formě. Spolu s vitamínem B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kód: 4770
Nutrend Creatine monohydrate 300g koupíte na Nutrition-shop.cz
359 Kč
Měrná cena: 119,67 Kč / 100 g

CREATINE MONOHYDRATE je určen pro: sportovce, kteří usilují o zvýšení svalové síly.

Kód: 108
Carnitine Activity drink with caffeine 750ml koupíte na Nutrition-shop.cz
49 Kč
Měrná cena: 6,53 Kč / 100 ml

Osvěžující hotový nápoj bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek, jako jsou kofein a taurin. Tento nápoj je ideálním pomocníkem pro podporu...

Kód: 105
Nutrend Magneslife Instant Drink Powder 300 g koupíte na Nutrition-shop.cz
454 Kč
Měrná cena: 151,33 Kč / 100 g

Tento biologicky aktivní hořčík spolu v kombinaci s jedinečnou chelátovou formou hořčíku podporuje optimální funkci nervové a svalové soustavy.

Kód: 6347/MAL
Nutrend Isodrinx Tabs 12tbl. koupíte na Nutrition-shop.cz
od 115 Kč
Měrná cena: od 9,58 Kč / 1 ks

Hydratace organismu a dodávání energie v průběhu sportovního výkonu střední až vysoké intenzity.

Kód: 633/MAL
nutrend creatine monohydrate creapure 500 g 2513153 1000x1000 square
Novinka
651 Kč
Měrná cena: 130,20 Kč / 100 g

Kreatin pro podporu síly a fyzického výkonu.

Kód: 6972
11aa97cb 6d2e 455b 833b 0bf081925510
Novinka
429 Kč
Měrná cena: 4,77 Kč / 1 ks

Test Bomb - Přírodní podpora testosteronu

Kód: 6882
Nutrend 100% Whey Protein 400 g koupíte na Nutrition-shop.cz
599 Kč
Měrná cena: 149,75 Kč / 100 g

Nová generace prémiového proteinu s vylepšenou recepturou a z těch nejkvalitnějších surovin.

Kód: 6162/VAN
Nutrend Mass Gain 1050 g koupíte na Nutrition-shop.cz
490 Kč
Měrná cena: 46,67 Kč / 100 g

Sacharido-proteinový koncentrát s obsahem více než 20 % bílkovin, vhodný pro nastartování regenerace a podporu růstu svalové hmoty.

Kód: 6105/VAN
Nutrend Collagen Liquid 500 ml koupíte na Nutrition-shop.cz
329 Kč
Měrná cena: 65,80 Kč / 100 ml

Tekutá forma hydrolyzovaného kolagenu, obohacená o měď a vitamíny B6, B12, biotin a C, přispívající k normální funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a pokožky.

Kód: 6028
421f65ce fdb5 4317 acb9 05ecf0c843c5
Novinka
Nutrend 100% whey protein 800g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
od 869 Kč
Měrná cena: od 86,90 Kč / 100 g

Zcela nová generace prémiového proteinu s vylepšenou recepturou. 

Kód: 4322/COO
Nutrend TRIBULUS TERRESTRIS TURBO 120 kapslí koupíte na Nutrition-shop.cz
525 Kč
Měrná cena: 4,38 Kč / 1 ks

Extrakt z plodů rostliny Tribulus terrestris s vysokým obsahem steroidních saponinů, vhodně doplněný o zinek a vitamín B5.

Kód: 4217

Ovládací prvky výpisu

135 položek celkem