Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
264 hodnocení
5
247x
4
10x
3
3x
2
2x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Vše OK
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme klidné vánoční svátky.
Vše funguje podle představy
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den a klidný předvánoční čas.
+ Skvělé ceny
+ Výběr zboží
+ Rychlost vyřízení objednavky
+ Perfektní prodejce a komunikace
Super obchod, který každému rád doporučím. Nakupuji zde pravidelně a jsem vždy maximálně spokojený. +++++
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení :)
+ Velmi rychlé vyřízení objednávky včetně doručení
- Nic
Nákup zcela bez problémů,plně tento obchod všem doporučuji
Děkujeme za kladnou recenzi. Pevně věříme, že budete spokojeni i při příštím nákupu!
Nemeli skladem to co slibovali na strankach i odezva obchodu pomala
Dobrý den, děkujeme za odezvu. Mluvili jsme s Vámi den po přijetí objednávky a domluvili se na stornování. Vzpomínáte si?
+ Rychlost
Odporucam som spokojny so vsetkym
Dobrý den, vážíme si času věnovaného ohodnocení Vašeho nákupu, děkujeme.
+ Dobrý výběr
+ Dobré ceny
Na obchod jsem narazil nedávno a teď jsem dělal 3. objednávku. Zatím drobnosti, ale zkusím i velká balení proteinů atd. Obchod doporučuji.
Dobrý den, moc děkujeme za cennou zpětnou vazbu a hodnocení .
+ Cena
+ Spolehlivost
+ Komunikace
Děkujeme za kladnou recenzi. Pevně věříme, že budete spokojeni i při příštím nákupu. :)
+ Široký výběr,dobré ceny,rychlé dodání. Co více si přát. Mohu jen doporučit.
Dobrý den, jsme rádi, že jste byl spokojený s obchodem.
+ Prehledny obchod
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu.
+ Top obchod, super prodejce, výběr zboží, ochota, vstřícnost, co si víc přát ;-) +++++
Děkujeme Vám za super hodnocení, kterého si velice vážíme.
Přejeme hezký den
+ rychlá komunikace formou chatu
+ bezproblémové doručení
Dobrý den, děkujeme za reakci na nákup. Mějte se
+ Vse super na jednicku
Vše super, zboží přišlo hodně rychle :)
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. :)
- Již druhá objednávka kdy mi volali, že objednané zboží není skladem a nabízí alternativu.
Dobrý den, omlouváme se, bohužel se to v tom množství objednávek někdy špatně sejde. Dostal jste v objednávce navíc 7% slevu.
I my máme své dny :(
Velká rychlost objednávky,ve 13. hodin jsem objednala zboží a za zhruba 15 minut přišel email, že je zboží nachystané k vyzvednutí.
Dobrý den, děkujeme za komentář. Přejeme pěkný den :)
Super obchod a vždy pomůžou
Děkujeme za hodnocení. Poslali jsme to přesně až za 2 týdny, jak jste sám chtěl.
+ Výběr kvalitního zboží, dobré ceny, rychlost vyřízení objednávky.
dobrá
+ Rychlá komunikace
+ Dobré ceny
Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení obchodu.
+ Dostupnost ve Vyškově.....
+ Skvělá komunikace.....
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.
.png)