Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
264 hodnocení
5
247x
4
10x
3
3x
2
2x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Super komunikace, rychlost dodání zboží
Děkujeme !!!
Vše proběhlo v pohodě.Celková spokojenost.
Dobrý den, tak to nás těší. Příště to bude stejné. :D
+ Vstřícnost, ochota, rychlost .
Velmi doporučuji.
Dobrý den, přejeme klidné svátky a více spokojených nákupů v příštím roce :)
Vše super
Děkujeme a přejeme klidné a pohodové vánoční svátky.
+ Neměla jsem nárok na plakát a přesto mě ho zaslali-děkuji moc
Vynikající komunikace rychlé dodání zboží
Dobrý den, není zač. Když to jde, tak pomůžeme. Mějte se.
S pozdravem, Lucie
Rychlé doručení, balík v pořádku.
Dobrý den, děkujeme za reakci. Momentálně máme pro zákazníky akci Black Friday. Podívejte se na eshop :)
https://www.nutrition-shop.cz/
+ Rychlost vyřízení a dodávky
+ Perfektně zabalené zboží
+ Dárek za objednávku
Přehledný eshop, rychlé vyřízení objednávky a následně i její dodání. Veliká spokojenost!
Dobrý den, tak to nás těší. Příště to bude stejné. :)
+ Rychlost vyřízení objednávky
Dobrý den, děkujeme :D
rychlá na skvělá komunikace
Dobrý den, za Vaši důvěru i absolutní hodnocení upřímně děkujeme.
+ Rychlost, ochota, široký sortiment
Dobrý den, děkujeme za pozitivní reakci na objednávku.
Fajn obchod,široký výběr,dobré ceny...
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme hodně elánu do cvičení.
- Nedostala jsem dárek, za slevu Psychopata
Nedostala jsem dárek, za slevu Psychopata
Dobrý den, to se omlouváme . U příští obj. se připomeňte a pošleme jako kompenzaci 2 dárky.
- Nesplnění všech výhod s využitím slevového kódu
Dobrý den, u této objednávky jste žádal storno.
Cituji "Stornuji objednávku číslo 20212639. Ukliknutí, děkuji za pochopení."
Takže na čí straně je chyba?
+ Okamžité vyřízení objednávky a odeslání zboží
+ Perfektní cena
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Přejeme krásné letní počasí.
Ok
Dobrý den, děkujeme za hodnocení.
+ Ochota a rychlost
Děkujeme :D
Obrovská rychlost + dáreček, vše perfektně zabaleno, jsem velmi spokojená :)
Dobrý den, děkujeme za vyjádření podpory a spokojenosti. Přejeme pěkný víkend
+ Rychlé dodání zboží
+ Komunikace obchodu
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen.
Vše v pohodě, podle objednání.....
Dobrý den, budeme se snažit i příště, aby to bylo v pohodě. Díky. Pěkný den
Vse super(:
Dobrý den, tak to je super :). Děkujeme
.png)